Головна » Послуги » Ремонт » Ремонт ходової частини

Ремонт ходової частини

Для збільшення терміну служби , надійності роботи і , в першу чергу , для забезпечення безпеки експлуатації рекомендується своєчасно проводити діагностику і роботи з ремонту та заміни зношених вузлів і деталей ходової частини автомобіля. Перш ніж починати ремонт підвіски (ремонт передньої підвіски і задньої) або заміну , ми здійснюємо діагностику підвіски , яка включає в себе:

перевірку стану амортизаторів , пружин , опорних чашок

перевірку люфтів в кульових опорах , рульових наконечниках , Шрусах

перевірку стану сайлентблоков і інших вузлів ходової частини автомобіля

перевірку підшипників маточин

перевірку гальмівних колодок , дисків , барабанів , шлангів.

За результатами діагностики видається список із зазначенням необхідного обсягу робіт і його вартості. Майстер слюсарного цеху визначить перелік робіт , які необхідно виконати в першу чергу і дасть рекомендації щодо застосування запасних частин. При ремонті ходової частини автомобіля використовуються оригінальні запасні частини і запасні частини провідних фірм виробників. Рішення про використання при ремонті ходової частини тих чи інших запасних частин приймається клієнтом при узгодженні з майстром.

При роботах використовується тільки спеціалізований інструмент , що дозволяє дотримувати необхідну технологію і високу якість робіт при ремонті ходової частини.

В СТО "AUTO SOLAR" є сучасний стенд для діагностики схід-розвалу , а професійні майстри виконають при необхідності регулювання схід-розвалу для будь-яких автомобілів . Пам'ятайте не на часі ремонт частин підвіски призводить до підвищеного зношування інших деталей ходової частини автомобіля. Не економте на вашій безпеці , ремонт підвіски набагато дешевше кузовного ремонту , не кажучи вже про більш тяжких наслідках .