Головна » Послуги » Ремонт » Ремонт рульових рейок

Ремонт рульових рейок

Відновлення рульової рейки :

Відновлення - робота, вироблена за результатами Діагностики по заміні заздалегідь виявлених непрацюючих деталей і деталей, що мають критичний відсоток зносу , що негативно впливає на подальший експлуатаційний ресурс з комплексною очищенням рульової рейки від забруднень і відновлень первинного зовнішнього вигляду всіх поверхонь корпусів і основних вузлів з ​​подальшою контрольної Діагностикою на відповідності всіх параметрів працездатності.

СТО «AUTO SOLAR» одним з важливих напрямків своєї діяльності виділяє відновлення зламаних рульових рейок . Ні для кого не секрет , що автомобільна промисловість є одним з найбільш значущих джерел у забрудненні навколишнього середовища. Відновлення рульових рейок - значною мірою зменшує наноситься шкода . Тому для наших клієнтів ми пропонуємо можливість придбати нову рульову рейку , замість старої , зі значною знижкою !

Ремонтована кермова рейка повністю розбирається для проведення дефектації . Всі деталі ретельно очищаються . Підшипники й ущільнення змінюються на нові. Проводиться повна перевірка на відповідність вимогам виробника і при необхідності проводиться заміна невідповідних деталей. При ремонті використовуються оригінальні імпортні комплектуючі . З валу рульової рейки віддаляється корозія , вал перевіряється на биття , контролюється стан зубчатого зачеплення. За погодженням із замовником , можлива заміна пиляків , рульових тяг і рульових наконечників вийшли з ладу . Ремонт займає від декількох годин до 1 -2х днів, залежно від стану рульової рейки .