Головна » Послуги » ТО і заміна масла » Планове техобслуговування

Планове техобслуговування

Особливості технічного обслуговування автомобіля

Ви хочете , щоб ваше авто якомога довше радувало вас чіткістю і безперебійністю своєї роботи ? У такому разі не варто ігнорувати необхідність своєчасного проходження технічного обслуговування

Дане поняття об'єднує ряд заходів профілактичного характеру . Причому технічне обслуговування автомобілів може здійснюватися як відповідно до певного плану (сезонно ) , так і після проходження транспортними засобами певного кілометражу.

Виділяють наступні види ТО:

- Щоденне ;

- Планове ТО- 1 , а також ТО- 2 ;

- Сезонне.

Вибір виду обслуговування , необхідного для конкретного автомобіля , здійснюється залежно від марки та умов експлуатації машини.

Автовласник може вибрати найзручніший для нього спосіб обслуговування його транспортного засобу. Так , наприклад , можна періодично здійснювати діагностику , з тим , щоб поступово , по мірі необхідності заміняти несправні вузли і деталі. До числа обов'язкових робіт , об'єднаних поняттям « технічне обслуговування та ремонт автомобілів», належить перевірка гальмівної системи. Також важливо своєчасно здійснювати зміну масла та необхідних для його очищення фільтрів . Чималого уваги заслуговує загальний стан паливних і повітряних фільтруючих систем . Крім усього перерахованого працівники сучасних ТО здійснюють перевірку ефективності функціонування рульового управління , ступінь герметичності контурів і чіткість роботи коробки передач.

Що стосується розширеного варіанту техобслуговування , воно додатково включає такі дії, як оцінка стану склоочисників , шин , амортизаторів , а також світлової сигналізації . Крім іншого здійснюється контроль патрубка повітрозабірника , зміна гальмівної та охолоджуючої рідин. Гранично точно визначається різниця в кутах установки передніх коліс. Додатково проводяться роботи з огляду роздавальної коробки , затягуванні всіх кріплень , що відносяться до ходової частини і т. д.

Варто пам'ятати про те , що своєчасно виявлена несправність в будь-якому вузлі вашого автомобіля дозволить уникнути необхідності його заміни. А адже ремонт ходової частини або АКПП (наприклад) - задоволення не з дешевих ! Фахівці нашого СТО AUTO SOLAR мають великий досвід технічного обслуговування і ремонту автомобілів СУБАРУ з цієї марки ми починали роботу і досконально її вивчили.

Нижче наводяться графіки технічного обслуговування деяких марок автомобілів Hyndai Accent, Chevrolet Аveo та інших. Вище було вказано графік ТО Subaru,

П - перевірка, очищення і регулювання, заміна при необхідності; 3 - заміна. У важких умовах експлуатації зазначені операції проводяться через кожні 5000 км і чи б місяців. Щомісяця перевіряйте наступне: - загальний стан автомобіля і його зовнішній вигляд; - Стан коліс і затягування гайок їх кріплення; - Стан вихлопної магістралі; - Стан освітлювальних приладів