Головна » Послуги » Діагностика

Діагностика автомобіля

Діагностика - це слово, яке прийшло в світ автомобілів завдяки медицині. У цьому слові існує два кореня, такі як: «діа», що в перекладі означає «наскрізь» і другий корінь «гнозис», перекладається як «погляд». Виходить, що діагностика означає поглянути наскрізь і визначити, що все в порядку або потрібно здійснювати втручання . Серед лікарів є жарт, про те, що кращим діагностом є патологоанатом. А якщо ми говоримо про автомобілі, то поглянути наскрізь в усі вузли є неможливою процедурою для авто - власника. Деякі намагаються спертися на свій досвід водія, на свою інтуїцію, але часом несправність може перебувати в самих непередбачуваних місцях. Таким чином правильна діагностика ходової частини залежить не тільки від того обладнання, яким діагностують автомобіль, а й від самого майстра.

Ми вважаємо, що діагностика на стенді є не ефективною. Знаємо це не по "наслишке", а з особистого досвіду. Багато Клієнти, які приїжджали до нас після діагностики на стенді, скаржилися на те, що вона не достовірна. У підсумку при візуальному огляді наші майстри знаходили набагато більше проблем, які потім успішно усували.

Незважаючи на те, що у вашого автомобіля немає симптомів несправності, хочете ви цього чи ні, приходить час, коли його потрібно буде ремонтувати. Чим більше ви будете використовувати свій транспортний засіб і менше приділяти йому часу, відповідно більше зростуть витрати на його ремонт.

Тільки діагностика ходової Вам не зможе дати повну гарантію того, що автомобіль повністю в хорошому стані. Існує дуже просте рішення - це заїхати на станцію технічного обслуговування Мега сервіс для того, щоб наш майстер зробив вашому автомобілю правильну діагностику і вберіг Вас від дорогого ремонту. Всі наші майстри професіонали своєї справи і вони з легкістю зможуть пояснити вам, на що варто звернути увагу, який існує ризик у автомобіля, які проблеми найближчим часом можуть з'явитися і як можна їх уникнути. Наша «Правильна діагностика» включає в себе такі послуги як: комп'ютерна діагностика ходової, перевірка всіх рідин, перевірка стану фільтрів, повний огляд автомобіля, перевірка акумулятора, огляд гальмівної системи, огляд стану деталей кріплення двигуна і т.д.

Часом авто - власники самі хочуть вирішити проблеми пов'язані з їх автомобілем. Наприклад , не володіючи потрібними знаннями , намагаються самостійно замінити датчик, до кінця не розуміючи, за що даний датчик відповідає. А підсумок такої заміни ви самі можете уявити, що може бути далеко не позитивним. На сьогоднішній день в світі відбувається безліч аварій через несправності в автомобілях.

Звичайно кожен авто - власник переживає про те що, чи зможе майстер зробити якісну діагностику, чи зможе він зрозуміти власника авто і працювати не тільки з автомобілем, але і з ним. Від цього залежить професіоналізм майстра. Повірте, на нашому автосервісі ви будете впевнено себе почувати. Наш девіз: «Ми дбаємо про вас, як про самих себе», це говорить про те що ми дійсно любимо свою роботу і віримо, в те що вона приносить користь і радість.

На нашому автосервісі, ви зможете особисто побачити і зрозуміти, що значить «правильна діагностика». Наші майстри зможуть визначити всі проблеми, не тільки на поверхні автомобіля, а й глибоко всередині. Це заощадить не тільки ваш час, але і ваші гроші.

І коли Ви в пошуковій системі за запитами діагностика ходової Київ, діагностика ходової на стенді Київ і діагностика ходової ціна знайшли нашу сторінку, значить, що Ви потрапили за потрібною адресою.

P.S. Навіщо платити більше?