Головна » Послуги

Пропонуэмо Вам наступні послуги

«AUTO SOLAR» володіє великим досвідом по діагностиці, ремонту та обслуговування автомобілів Subaru ( Субару), Mazda ( Мазда) і Toyota (Тойота) в Києві. Ми віримо в те, що краще запобігти несправність, чим надалі боротися з її усуненням.

Не секрет , що автомобілі Subaru (Субару) , Mazda ( Мазда) і Toyota (Тойота) насичені електронікою , діагностика і ремонт якої неможлива без професійного обладнання . Наша станція оснащена комплектом устаткування , який призначений спеціально для роботи з автомобілями Subaru (Субару) , Mazda (Мазда) і Toyota (Тойота). Це дозволяє фахівцям «AUTO SOLAR» своєчасно визначати всілякі несправності роботи систем двигуна, електроживлення, запалення, гальмівної системи та іншого обладнання автомобіля, а саме: подушок безпеки (SRS), протизанесення (ESP), антиблокувальних систем гальм (ABS), електронних систем розподілу гальмівних зусиль (EBD) та інших.

 

«AUTO SOLAR» допоможе Вам уникнути дорогих ремонтів при експлуатації автомобіля Subaru (Субару), Mazda (Мазда) або Toyota (Тойота) , своєчасно виявивши несправність і запобігши появу нових, що забезпечить Вашому автомобілю довгу і безпечне життя .

«AUTO SOLAR» надає наступні послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобілів Subaru (Субару) , Mazda (Мазда) і Toyota (Тойота) в Києві:

Також фахівцями «AUTO SOLAR» для автомобілів Subaru (Субару), Mazda (Мазда) і Toyota (Тойота) в Києві проводиться заміна:

Переваги обслуговування і ремонту автомобілів Subaru / Mazda / Toyota в «AUTO SOLAR»:

Наявність професійного сучасного німецького обладнання для діагностики та обслуговування Вашого автомобіля.

Висококваліфікований персонал нашої станції, який надасть Вам всі необхідні консультації, в тому числі і по телефону, а також складе і погодить з Вами програму ремонту та обслуговування Вашого автомобіля, забезпечить координацію технічних операцій.

Висока якість при доступних цінах. Завдяки нашому успішному багаторічному досвіду в обслуговуванні автомобілів Subaru (Субару), Mazda (Мазда) і Toyota (Тойота), ми змогли зробити наші ціни доступними для більш широкого кола власників автомобілів.

Широкий перелік запчастин і витратних матеріалів Subaru (Субару) , Mazda (Мазда) і Toyota (Тойота) зі складу і на замовлення, за вигідними цінами. Як оригінальні, так і неоригінальні запасні частини від відомих виробників, обраних нами шляхом дослідного аналізу, на які ми надаємо гарантію.

СТО «AUTO SOLAR проводить ремонт і технічне обслуговування всіх марок автомобілів корейського виробництва таких як HYUNDAI, SSANGYONG, DAEWOO, KIA по ремонту яких має великий досвід